Rok szkoły w ruchu

Obszar 8

Rodzinne zabawy ruchowe i sportowe w grupie dzieci 6 - letnich pod hasłem "Pobaw się ze mną mamo i tato"

Dnia 11.12.2013 r. odbyły się zajęcia ruchowe dla dzieci z grupy Biedronek oraz ich rodziców. Celem zajęć było uświadomienie rodzicom obopólnych korzyści płynących ze wspólnej zabawy ruchowej z dzieckiem, przybliżenie metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, jako jeszcze jednego sposobu stymulowania rozwoju dziecka w przedszkolu i w domu, wyczuwanie własnego ciała i ciała partnera, poznawanie własnego ciała i odkrywanie własnych możliwości, kształtowanie więzi z rodzicami, odkrywanie własnych możliwości.

Rodzice i dzieci wspaniale się bawili, potwierdzeniem czego są uśmiechnięte i zadowolone buzie na zdjęciach.

Gry i zabawy ruchowe z Kangurem