Aktualności

Wycieczka do Sandomierza

Dnia 25.05.2017r. Dzieci z grupy Biedronki razem z paniami wyjechały na wycieczkę do Sandomierza. Wyjeżdżaliśmy rano. Padał deszcz. W Sandomierzu pod Bramą Opatowską przywitała nas pani przewodnik. Na dalsze zwiedzanie mieliśmy już ładną pogodę. Zwiedziliśmy rynek , zbrojownię i podziemia. Przeszliśmy również przez ucho igielne. W zbrojowni wysłuchaliśmy Sandomierskiej legendy o Tatarach i dzielnej Halinie. W podziemiach było trochę "strasznie" ale duchów nie spotkaliśmy Na placu zamkowym kupiliśmy sobie piękne pamiątki i zjedliśmy przygotowany dla nas posiłek. Na zakończenie wycieczki odbyliśmy rejs statkiem i od kapitana otrzymaliśmy super pieczątki. Bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7sw@wp.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj