Aktualności

Zajęcia adaptacyjne

Dnia 30 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci z grupy Krasnale. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie grupy. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy ruchowe na sali gimnastycznej z balonami i chustą animacyjną. Podczas tych zajęć dzieci zapoznały się z pomieszczeniami przedszkola: salą gimnastyczna, łazienką oraz salą zajęć grupy Krasnale. Na koniec wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymały odznaki dzielnego przedszkolaka.

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7sw@wp.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj