Aktualności

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej i na lotnisko w Turbi

W ciepły poranek dzieci z grupy Krasnale wybrały się na wycieczkę. Pierwszy punktem była Państwowa Straż Pożarna mieszcząca się na ul Jana Pawła II. Tam Panowie Strażacy przywitali nas bardzo serdecznie. Przedstawili na czym polega praca strażaka od samego zgłoszenia aż po czynności ratownictwa i gaszenia pożarów. Obejrzeliśmy sprzęty, samochody, mierzyliśmy kaski strażackie. Panowie Strażacy nawet pozwolili w asyście trzymać węże strażackie i podlewać wodę. Podziękowaliśmy panom Strażakom zaśpiewaliśmy dla nich piosenkę za ugoszczenie naszej Wesołej grupy. Wizytę będziemy wspominać długo i z uśmiechem. Następnie wyruszyliśmy do Turbii. Tam obejrzeliśmy hale gdzie znajdują się awionetki oraz małe samoloty. Było bardzo kolorowo i ciekawie. Po obejrzeniu i zapoznaniu się z samolotami oglądaliśmy awionetki które startowały. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się na mały poczęstunek i wypoczynek. Tacy szczęśliwi powróciliśmy z uśmiechem na ustach do Naszego przedszkola. Dzień był bardzo udany i będziemy go długo i szczęśliwie wspominać z radością.

    

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7sw@wp.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj