Aktualności

Wycieczka do Madejówki

W październikowy ciepły poranek "Plastusie wybrały się na wycieczkę do agroturystyki "Madejówka". Panie gospodynie przywitały nas ciepło. Pokazały jak funkcjonuje gospodarstwo na co dzień. Poznały zwierzęta domowe, jak się uprawia ogródek. Miały okazję do miłej przejażdżki bryczką. Na koniec naszego pobytu zjedliśmy kiełbaski i placuszki z blachy, nie zabrakło też domowego ciasta. Korzystając z jesiennej pogody świetnie bawiliśmy się na placu zabaw. Było nam niezmiernie miło gościć w "Madejówce", z uśmiechniętymi buziami wróciliśmy do przedszkola. To był wspaniały dzień i chętnie tam powrócimy.

 

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7sw@wp.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj