• baner1-1.jpg
  • baner1-2.jpg
  • baner1-3.jpg

Program "Czyste powietrze wokół nas"

Dzieci z grupy " Tygrysy" poznały postać smoka Dinusia. Narysowały jego postać - smok zamieszka w naszej sali i będzie przypominał nam o tym jak dbać o środowisko. "Tygrysy" wiedzą już co to znaczy słowo "smok" i "smog".

Dzieci z grupy "Pszczoły" przypomniały sobie zasady dbania o środowisko. Odpowiadały na pytania: co i dlaczego dymi, jakie są tego skutki oraz jak unikać. Pokolorowały obrazki ukazujące różne sposoby wytwarzania dymu. Podczas spaceru zaobserwowały sposoby zanieczyszczania powietrza w pobliżu naszego przedszkola.

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7@stalowawola.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj