• baner1-1.jpg
  • baner1-2.jpg
  • baner1-3.jpg

Wigilia

W środę 22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię radości i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie w salach, dzielenie się opłatkiem, składanie świątecznych życzeń, a także czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7@stalowawola.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj