• baner1-1.jpg
  • baner1-2.jpg
  • baner1-3.jpg

Serce dla polskich żołnierzy

W tym szczególnym czasie myślimy o naszych polskich żołnierzach, którzy stoją na straży naszych granic. Dzieci z grupy Krasnale i Tygrysy chcąc podziękować im za ich trud i poświęcenie przygotowały niespodzianki. Krasnale zrobiły przepiękne biało-czerwone serce i napisały piękny wiersz. Starszaki upiekły szarlotkę i słodkie ciasteczka-serduszka. Tata Neli, który jest żołnierzem zawiózł wszystkie niespodzianki  już do jednostki.
Drodzy żołnierze dziękujemy, że dzięki Wam jesteśmy bezpieczni.
 

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7@stalowawola.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj