Kanapki

14.03.2017r. dzieci z grupy Krasnale samodzielne przygotowały pyszne i zdrowe II śniadanie. Przedszkolaki już dobrze wiedzą, że aby przystąpić do działań kulinarnych, należy najpierw dokładnie umyć ręce. Następnie wszyscy wspólnie przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem, po czym wszyscy przystąpili do pracy. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Kanapki były nie tylko smaczne, zdrowe ale i pięknie ozdobione. Nawet największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem. Dzieci przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków.