Pasowanie "Krasnale"

Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi rodzicami z programem artystycznym: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując gromkie brawa od zaproszonych gości. Uroczyście złożyły także „ślubowanie przedszkolaka”. Pani dyrektor pasowała każde dziecko na Przedszkolaka, a panie wychowawczynie wręczały każdemu dziecku pamiątkowy dyplom. Był to niezapomniany dzień. Pełen emocji i miłych wrażeń a wystrój sali, stroje dzieci i uroczysta atmosfera podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego tańca oraz poczęstunku. O wystrój sali, stroje, organizację i przebieg tej pięknej uroczystości zadbały nauczycielki prowadzące: Katarzyna Stec oraz Barbara Łyczek oraz pomoc nauczycielek Pani Agnieszka Czarnota.