Konkurs plastyczny do utworów Marii Konopnickiej "Hu, hu, ha - nasza zima zła"

24 lutego 2015r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego do utworów Marii Konopnickiej "Hu, hu, ha - nasza zima zła". W konkursie brały udział dzieci z jedenastu stalowowolskich przedszkoli, wykonując ciekawe, estetyczne i bardzo kolorowe prace. Wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone nagrody w postaci piłek, książek, kredek, długopisów i słodyczy. Naszą uroczystość zaszczycili swą obecnością: pani Halina Wołos – Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia, panie nauczycielki z przedszkoli biorących udział w konkursie, oraz rodzice uczestników konkursu. Część artystyczną zaprezentowały dzieci z grupy "Biedronki".