V Wojewódzki i IX Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Przedszkolaków dobre rady na złe odpady"

Dnia 22.04.2013r. W Przedszkolu nr 4 w Stalowej Woli odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V Wojewódzkiego a zarazem IX Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Przedszkolaków dobre rady na złe odpady”. W tym roku hasło przewodnie to „Twórcze przedszkolaki”. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy na temat recyklingu, kształtowanie aktywnych ekologicznie postaw związanych z segregowaniem odpadów i ochroną środowiska naturalnego oraz rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności dzieci. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody z rąk zaproszonych gości. W przedszkolu podczas finału można było podziwiać także wernisaż prac przedszkolnych z różnego rodzaju surowców. Dzieci z naszego przedszkola wykonały samochód. Nauczyciele oraz zaproszeni goście obejrzeli prezentację multimedialną „Ekologiczne przedszkolaki”. Dzieci wzięły udział w warsztatach tematycznych „Kreatywne przedszkolaki (wikliniarstwo, rzeźba).