Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Podróż w krainę baśni Charlesa Perrault"

W dniu 17.05.2013r. dzieci z grupy Pszczoły i Tygrysy wraz z wychowawczyniami, wybrały się do kina Ballada na uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Podróż w krainę baśni Charlesa Perrault" zorganizowanego przez Bibliotekę Miejską w Stalowej Woli. Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6-letnich ze stalowowolskich przedszkoli oraz klas "0" działających przy szkołach. Laureatami konkursu zostały dzieci z grupy Tygrysy: Kinga Janiak i Wiktor Olech oraz Kuba Karwat z grupy Pszczoły. Dla wszystkich uczestników odbyła się projekcja filmu "Safari".