Konkurs plastyczny "Lubię wiersze Marii Konopnickiej"

Dnia 06.06.2013r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Lubię wiersze Marii Konopnickiej”. Wszystkie dzieci, które brały udział otrzymały nagrody w postaci książeczek Marii Konopnickiej. Oraz dyplomy indywidualne oraz dla każdego przedszkola. Celem konkursu było przybliżenie twórczości naszej patronki Marii Konopnickiej. W części artystycznej wystąpiły dzieci z grupy Biedronki – recytowały wiersze, tańczyły. Naszą uroczystość zaszczyciły takie osoby, jak pani Halina Wołos, pani Maria Zubrzycka oraz rodzice wraz z dziećmi. Panowała miła i serdeczna atmosfera, na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani słodkościami.