Pasowanie grupa Plastusie

Dzieci z grupy "Plastusie" po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg naszego przedszkola. Na swoim pierwszym publicznym występie przed zgromadzona publicznością przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując, dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również odwagą. Występ udał się, wszystko wypadło bardzo ładnie, ważnym punktem uroczystości było złożenie ślubowania. Po ślubowaniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznej kredki. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej przedszkolaki pozowały do zdjęć, po czym czekała na nich niespodzianka przygotowana przez rodziców w formie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy zorganizowaniu tak ważnej uroczystości.