Turniej piłki nożnej

Dnia 14.09.2022 dzieci z grupy ,,Biedronki i Tygrysy'' uczestniczyły w Festiwalu Piłkarskim Przedszkolaków, który odbył się na stadionie piłkarskim w Stalowej Woli pod patronatem Prezydenta Miasta Lucjusza Nadbereżnego. Celem zawodów było promowanie zdrowego stylu życia, wyrabianie umiejętności porozumiewania się i współpracy w grupie, integracja dzieci i nauczycieli, promocja piłki nożnej wśród najmłodszych. Mimo, że grano na poważnie to nie wynik był najważniejszy, a ruch i super zabawa z piłką na świeżym powietrzu. Pogoda  dopisała i humory też. Organizatorzy przygotowali dla dzieci medale, dyplomy, piłki dla każdego przedszkola.