• baner1-1.jpg
  • baner1-2.jpg
  • baner1-3.jpg

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci na zajęcia adaptacyjne do naszego przedszkola, które są organizowane dla dzieci nowo przyjętych. Dedykujemy je dzieciom, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są gotowe do podjęcia nowych wyzwań i poznania swoich rówieśników w atmosferze przyjaznej zabawy.

Chcemy aby dzieci, które pragną uczęszczać do naszego przedszkola, posiadały podstawowe umiejętności samoobsługowe. Dlatego przedszkole dołoży wszelkich starań, aby pomóc dziecku w czynnościach takich jak ubieranie się czy jedzenie. Kładziemy jednak nacisk na  motywowanie dziecka przez Rodziców, aby nie czuło się bezradne i zagubione w nowym otoczeniu. Wtedy adaptacja do przedszkola, będzie przyjemnym przeżyciem, które sprawi że dziecko chętnie będzie witało progi przedszkola.

Na naszych zajęciach adaptacyjnych pomagamy dziecku poznać radość bycia przedszkolakiem.

Spotkanie adaptacyjne Rodziców z dzieckiem

Grupa Plastusie odbędzie się dnia 27.08.2024r. oraz 28.08.2024r.

o godzinie 10:00