Aktualności

Grupa "Tygrysy" ostatnio w pięknym przedstawieniu pożegnała lato i powitała jesień. Kolorowa jesień na dobre zagościła w naszym przedszkolu. Zdjęcia pokazują jak było pięknie i kolorowo.

Dnia 20 września dzieci z grupy Krasnale świętowały Dzień Przedszkolaka. Były tańce, pląsy, zabawy z balonami, chustą animacyjną, słodkości, medale i wiele innych atrakcji, które na pewno dostarczyły dzieciakom wiele miłych wrażeń.

Drodzy Rodzice,
Wzorem lat ubiegłych kancelaria Supra Brokers S.A. przeprowadziła z pełnomocnictwa Miasta Stalowa Wola procedurę wyboru takiego zakładu ubezpieczeń, który zapewni Państwa dzieciom najlepszą możliwą do osiągnięcia ofertę ubezpieczeniową. Ma ona zapewnić zarówno szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej jak i zagwarantować Państwu nieodpłatne wsparcie naszej kancelarii w przypadku likwidacji szkód oraz kwestii odwołań od decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego.
Poniżej przesyłamy link do naszej strony internetowej:

https://nnw24.pl/


W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem, Panem Dyrektorem Jakubem Stańko: 785 833 818

oferta-nnw-2021

 

 Zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci z grupy Krasnale odbyły się 23.06. i 31.08. Panie przygotowały i przeprowadziły ciekawe zabawy z misiem, balonami, chusta animacyjną i przy muzyce. Początkowo z mamą, tatą za rączkę, ale po chwili już samodzielnie z paniami. Pod koniec zajęć dzieci czuły się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Przygotowane zabawy i miła atmosfera spowodowały to, że dzieciom trudno było rozstać się z przedszkolem.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci z grupy "Krasnale" odbędą się

23.06.2021r. (środa) godz. 15.30

31.08.2021r. (wtorek) godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy

23 marca w naszym przedszkolu odbyło się „Powitanie Wiosny”. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały krótkie wiosenne przedstawienie. Dzieci ubrane w piękne wiosenne stroje wierszem i piosenkami przywitały najpiękniejszą porę roku – Wiosnę.

"Wiosno, wiosenko gdzie jesteś powiedz nam..." tak śpiewały dzieci z grupy "Motyle" podczas przedstawienia przygotowanego z okazji "Pożegnania zimy i powitania wiosny". Była to wspaniała zabawa dzieci poprzebieranych w kolorowe stroje: zimy, wiosny, bałwanków, bocianów, biedronek itp.

"Marzanno, Marzanno ty zimowa panno"

Dzieci z grupy Krasnale i Plastusie pożegnały zimę, a powitały miłą, kolorową wiosenkę. Wniosły dużo radości i uśmiechu, śpiewając piosenki i recytując wierszyki. Uwieńczeniem całego występu były kolorowo przebrane dzieci. Oczywiście cukierki dla całego przedszkola.

Niedawno  w grupie Tygrysy udało się zasadzić rzeżuchę i szczypiorek. Nasza doniczka jest niecodzienna, zrobiliśmy ją z masy solnej a ozdobiliśmy kolorowymi nakrętkami. Szczypiorek i rzeżucha pięknie się w niej komponują. Brawo Tygrysy.
 

Nasz Alicja wykonała piękną kartkę na konkurs.Święta tuż tuż a Baranek jak żywy. Mama nadzieję, że kartka się spodoba a Alicja zdobędzie nagrodę.
 
 

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7@stalowawola.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj