Aktualności

Grupa Krasnale świętowała Dzień Kota, każde dziecko było przebrane w kotka. Śpiewaliśmy piosenki o kotach, oglądaliśmy albumy ze zdjęciami różnych rodzajów ras kotków oraz były liczne zabawy. Dzień Kota uważamy za udany.

Już po raz ósmy nasze Przedszkole zdobyło pierwsze miejsce w zbiórce makulatury.To był pracowity rok. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli.
Za pieniądze otrzymane od Urzędu Miasta kupione zostały tablice magnetyczne do pisania dla dzieci do każdej z grup.

Święta Bożego Narodzenia - to oczywiście wypieki a wśród nich pierniczki. Dzieci z grupy Pszczoły upiekły smaczne świąteczne pierniczki w kształcie: gwiazdek,choinek, serc i bałwanków - samodzielnie je udekorowały. Wszystkim bardzo smakowały! ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT i oczywiście smacznego!

Dzieci z grupy "Plastusie" wybrały się pod pomnik żołnierza kapitana Kazimierza Pilata ps. "Zaremba", który oddał życie, abyśmy żyli w wolnym kraju. Był organizatorem ruchu oporu w okupowanej przez Niemców Stalowej Woli. Dzieci zapaliły znicze i złożyły kwiaty. Pamięć i chwała bohaterowi.

Grupa MOTYLE wybrała się do Biblioteki Pedagogicznej na spotkanie z bajkami Krasnala Bajkodłubka. Były to bardzo ciekawe zajęcia, prowadzone metodą aktywizującą. Dzieci cały czas  angażowały się prowadzone zajęcia, miały też możliwość poznania zbiorów bibliotecznych, wypożyczalni i czytelni. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało prezent. Dziękujemy Paniom z biblioteki za ciekawe i miłe spotkanie.

Dzieci z grupy "Plastusie" po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg naszego przedszkola. Na swoim pierwszym publicznym występie przed zgromadzona publicznością przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując, dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również odwagą. Występ udał się, wszystko wypadło bardzo ładnie, ważnym punktem uroczystości było złożenie ślubowania. Po ślubowaniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznej kredki. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej przedszkolaki pozowały do zdjęć, po czym czekała na nich niespodzianka przygotowana przez rodziców w formie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy zorganizowaniu tak ważnej uroczystości.

Dzieci z grupy Motyle przygotowały pyszny, zdrowy sok jabłkowo - marchewkowy. Po skończonej pracy delektowały się jego smakiem.

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj