Nadszedł ten dzień 21 marca , długo oczekiwany po zimie - Pierwszy dzień Wiosny .

W tym radosnym i pogodnym dniu dzieci z Grupy Biedronki wraz z Paniami przygotowały przepiękne wesołe przedstawienie Powitania Wiosny.

Występ obejrzały wszystkie dzieci z naszego przedszkola oraz zaproszeni Rodzice dzieci z grupy Biedronki i cały personel przedszkolny.

Wszyscy bardzo się cieszymy, że już wiosna do nas zawitała. Były wiersze, piosenki oraz liczne tańce , nie zabrakło nawet tańca kwiatów.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawitała do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

Pod koniec listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. To szczególny dzień. Dzieci trudno było rozpoznać wśród  pięknych   księżniczek i bohaterów bajek . Były  pląsy , tańce, wróżby i słodkie  niespodzianki             i oczywiście lanie wosku przez zaczarowany klucz...

Było jak zwykle pięknie i kolorowo.

Dzieci z grupy Biedronki jak co roku pamiętają o zapaleniu zniczy.

Wybrały się wspólnie z Paniami z grupy do pobliskiego Parku Miejskiego , zapaliły znicza w miejscu upamiętniającym  Witolda Pileckiego ,,Zaręby,,

Akcja - Znicz-PAMIĘTAMY 2023 rok.