Aktualności

Pod koniec listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. To szczególny dzień. Dzieci trudno było rozpoznać wśród  pięknych   księżniczek i bohaterów bajek . Były  pląsy , tańce, wróżby i słodkie  niespodzianki i oczywiście lanie wosku przez zaczarowany klucz...

Było jak zwykle pięknie i kolorowo.

Dzieci z grupy Biedronki jak co roku pamiętają o zapaleniu zniczy.

Wybrały się wspólnie z Paniami z grupy do pobliskiego Parku Miejskiego , zapaliły znicza w miejscu upamiętniającym  Witolda Pileckiego ,,Zaręby,,

Akcja - Znicz-PAMIĘTAMY 2023 rok.

Dzieci z grupy Tygrysy wraz z paniami urządziły dzień pieczonego jabłka. Ubrane w kucharskie czapki pomagały  w przygotowaniu jabłek do pieczenia. Do środka jabłka wkładały słodką, stalowowolską krówkę, posiekane orzechy       i migdały. Na koniec oprószyły jabłka cynamonem i cukrem pudrem. Po upieczeniu była wielka uczta- dzieci ze smakiem zjadły swoje jabłka, a następnie poczęstowały personel przedszkola.

Zapach pieczonych owoców rozszedł się po całym przedszkolu. Było smacznie, zdrowo, pachnąco i kolorowo.

Dzień dobry,
 
Niedawno obchodziliśmy w Polsce Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasz zespół Natu.Care chciał się pochylić nad ważną kwestią i stworzył artykuł nt. bezpieczeństwa używania tabletu i smartfona z cennymi wskazówkami dla rodziców jak zarządzać czasem dzieci w cyfrowym świecie.
 
Na podstawie tego artykułu, stworzyliśmy krótką notkę prasową dla przedszkoli w Polsce, którą z łatwością można zamieścić na stronie internetowej przedszkola dla informacji rodziców - do czego serdecznie zachęcamy!
 
Tekst ten zawiera informację o tym, jakie zagrożenia dla przedszkolaków stwarza nadmiar czasu spędzony przez ekranem smartfona i tabletu oraz co można zrobić, aby czas maluchów spędzony przed ekranem był cenny i bezpieczny.
 
Cały tekst wraz z infografikami znajdziecie Państwo również poniżej:
 

Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w warsztatach kulinarnych organizowanym w stalowowolskim ,,Zieleniaku,, . 

Przedszkolaki poznały przepisy na zdrowe pyszności przygotowywane na bazie buraka Pod czujnym okiem prowadzących, dzieci przyrządziły szejki oraz gofry, które następnie ozdobiły gofry owocami. 

Wszystkim przedszkolakom posmakowały własnoręcznie zrobione smakołyki.

Dziękujemy ,, Zabawa w gotowanie,,  jeszcze raz za warsztaty, było super.

 

Wyszukaj

Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej
ul. ks. J. Popiełuszki 29a
37-450 Stalowa Wola
tel. 0-15 842-49-58
e-mail: przedszkole7@stalowawola.pl

© 2018 Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Stalowej Woli. All Rights Reserved.

Szukaj