Informacja dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zagrożenia Covid-19 nie organizujemy Dni Otwartych w naszym przedszkolu w dotychczasowej formie. Chcemy jednak przed rozpoczęciem roku umożliwić dzieciom i rodzicom zapoznanie z przedszkolem , jego otoczeniem, salą grupy 3-latków -„Krasnale” i salą grupy 3-4-latków -„Plastusie” oraz Paniami  pracującymi w danych grupach.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo spotkania odbędą się w małych grupach w następujących terminach.

- grupa „Krasnale”- poniedziałek 10.08.2020r.

- grupa „Plastusie”- piątek  21.08.2020r.

O godzinie spotkań zostaną Państwo poinformowani telefonicznie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej informacjami dla Państwa.

Dyrektor i Nauczycielki

Przedszkola nr 7

Zobacz informacje:

Grupa KRASNALE i Grupa PLASTUSIE

W związku z obecną sytuacją zagrożenia COVID-19 prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie naszej placówki.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA PRZEDSZKOLA NR 7